Jerry Bruckheimer’dan ilk 3D: G-FORCE

Yapımcı Jerry Bruckheimer ilk 3-D filmini beyaz perdeye G-FORCE ile getiriyor. Film, fareleri casus olarak kullanmak için eğiten gizli devlet programı hakkında muhteşem bir komedi macera...

Haberler 04.06.2009 - 16:14

Jerry Bruckheimer’dan ilk 3D: G-FORCE

Yapımcı Jerry Bruckheimer ilk 3-D filmini beyaz perdeye G-FORCE ile getiriyor.

G-FORCE, hayvanların casus olarak kullanmak için eğitildiği gizli bir devlet programında son gelişmeler hakkında bir komedi macera...

İleri teknoloji casus ekipmanıyla donatılan bu çok iyi eğitilmiş fareler dünyanın kaderinin kendi ön ayaklarında olduğunu keşfeder.

G-FORCE’un üyeleri:
Darwin (seslendiren SAM ROCKWELL), ne pahasına olursa olsun başarılı olmaya kararlı tim lideri; Blaster (seslendiren TRACY MORGAN), havalı ve uçuk olan her şeyi seven gözüpek silah uzmanı; ve Juarez (seslendiren PENELOPE CRUZ), seksi bir savaş sanatları uzmanı; ve de istihbarat uzmanı, duvardaki sinek, Mooch, ve bilgisayar ile bilişim uzmanı yıldız burunlu köstebek Speckles (seslendiren NICOLAS CAGE).

Filmin yönetmeni iki kez Oscar kazanan görsel efekt üstadı Hoyt Yeatman. Yeatman yönetmenlik yaptığı ilk filmi G-FORCE ile seyircileri muhteşem bir heyecan turuna çıkarıyor, boyutun önemli olmadığını bir kez daha ve son kez kanıtlıyor.

Yönetmen ve görsel efekt üstadı Hoyt Yeatman, yapımcı Jerry Bruckheimer’la “Armageddon,” “Con Air” ve “The Rock”ta da birlikte çalışmıştı.

Yönetmen: Hoyt Yeatman
Senaristler: The Wibberleys and Ted Elliott & Terry Rossio and Tim Firth, Hoyt Yeatman’in hikayesinden (kadro final değil)
Yapımcı: Jerry Bruckheimer
Oyuncu Kadrosu: Bill Nighy, Will Arnett, Zach Galifianakis, with the voices of Nicolas Cage, Sam Rockwell, Jon Favreau, Penelope Cruz, Steve Buscemi, Tracy Morgan
Türü: Komedi/Macera
Yaş Sınırı: Henüz sınıflandırılmamıştır
Vizyon Tarihi: 18 Eylül 2009

Sayfa Yükleniyor...