Jolly Joker Yeni Türkü ve Zakkum'la açılyor

İstanbul ve Ankara'nın müzik ve eğlence nabzını tutan Jolly Joker yeni sezonu Yeni Türkü ve Zakkum'la açıyor.

12.09.2012 - 13:07

Jolly Joker Yeni Türkü ve Zakkum'la açılyor

Eylül ayı ile birlikte normal temposuna dönen büyük şehirlerde konser ve eğlence mevsimi de başlıyor. İstanbul ve Ankara'nın iyi müzik mekanlarından Jolly Joker sevilen isimlerle sezona merhaba diyor. 

Jolly Joker İstanbul 14 Eylül Cuma gecesi Zakkum ve 15 Eylül Cumartesi gecesi Yaşar ile sezona merhaba diyor. Jolly Joker Ankara ise kapılarını 14 Eylül Cuma akşamı Yeni Türkü ile açıyor. Mekan 15 Eylül Cumartesi gecesi ise Levent Yüksel'i Ankaralılar ile buluşturacak.

Eylül ayında Jolly Joker İstanbul sahnesinde yer alacak diğer isimler ise şöyle: 20 Eylül Perşembe Tibet Ağırtan, 21 Eylül Cuma Emre Aydın, 22 Eylül Cumartesi Fettah Can, 26 Eylül Çarşamba Eren Sandal, 27 Eylül Perşembe Sattas, 28 Eylül Cuma Flört, 29 Eylül Cumartesi Levent Yüksel. Jolly Joker Ankara sahnesi Eylül ayı programı ise: 21 Eylül Cuma Fettah Can, 22 Eylül Cumartesi Yaşar, 28 Eylül Cuma Cem Adrian, 29 Eylül Cumartesi Volkan Konak.

Jolly Joker İstanbul
14 Eylül Cuma Zakkum

Gençlerin çok sevdiği Zakkum 14 Eylül Cuma gecesi Jolly Joker'in açılışını yapıcak. Başarılı sahne performansı ile dinleyenleri etkileyen Zakkum eğlenceli bir gece geçirmek isteyenleri Jolly Joker'e davet ediyor.

15 Eylül Cumartesi Yaşar

Yaşar bugüne dek yayınladığı albümlerle çok güzel işlere imza attı. Sevilen şarkılarıyla sağlam bir takipçi kitlesi yakalayan Yaşar 15 Eylül Cumartesi akşamı Jolly Joker İstanbul sahnesini şenlendirecek.

Jolly Joker Ankara
14 Eylül Cuma Yeni Türkü

Jolly Joker Ankara sezonu deneyimli grup Yeni Türkü ile açıyor. Bugüne kadar iz bırakan şarkılarıyla belleklerimizde yer eden Yeni Türkü unutulmaz şarkılarının yanı sıra yeni albümlerinden parçaları da seslendirecek.

15 Eylül Cumartesi Levent Yüksel

Müzikseverlerin yakından takip ettiği Levent Yüksel ise 15 Eylül Cumartesi gecesi Ankara'da sahnede olacak. Yüksel etkileyici sahnesi ile Ankaralıları bekliyor olacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...