Tahincioğlu Gayrimenkul’un 'Nidakule Göztepe' projesine ilgi, Kadiköy – Kartal metrosunun hizmete açılmasıyla daha da arttı. Göztepe Kavşağı’nda yer alan Nidakule’ye Kadıköy’den ulaşım 12 dakikaya indi.

Kadiköy-Kartal metro hattının yanı sıra Boğaziçi Köprüsü bağlantı yolları, birkaç dakika mesafede bulunan metrobüs, denizyolu ve demiryolu hatları da projeye alternatif ulaşım imkanı sağlıyor. 

Tahincioğlu Gayrimenkul’un 120 milyon dolar yatırım değerindeki A plus ofis projesi Nidakule Göztepe, ağırlıklı olarak yabancı kurumsal şirketler tarafından tercih ediliyor.

Her katta 450 metrekare ve 900 metrekarelik kiralık alan alternatifleri olan projenin en temel özelliği, yüksek verimliliğe sahip, gün ışığı alan, kullanım kaybı yaratmayan, kolay ve düşük maliyetle işletilebilen, sürdürülebilir ofis alanlarına sahip olması.

Ayrıca çevre dostu yapısıyla doğal kaynakları minimum derecede kullanan yeşil bina konseptine sahip proje, LEED Gold sertifikası alarak çevreye karşı olan duyarlılığını tescilli hale getiriyor.

Yapımına 2010 yılında başlanan ve 35 kattan oluşan Nidakule Göztepe’de ayrıca, cafe, restoran, kafeterya, spor salonu, toplantı odaları, sauna ve masaj salonu bulunuyor.