Kadıköy'de aynı yerde 2 saat arayla kaza (TIR durağa, kamyon otobüse çarptı)

Kadıköy'de lastiği patladığı belirtilen bir TIR, otobüs durağına daldı. Saat 05.00'te meydana gelen kazada ölen ya da yaralanan olmadı. Aynı yerde 2 saat sonra bir kaza daha oldu. Hafriyat kamyonunun çarptığı otobüsteki üç kişi yaralandı.

tır durağa çarptı kaza.jpg

İstanbul Kadıköy'de kontrolden çıkan bir TIR, otobüs durağına çarptı. Kazada ölen ya da yaralanan olmadı. 

Kozyatağı Mahallesi'ndaki kaza saat 05.00 sıralarında meydana geldi. Lastiği patladığı belirtilen yabancı plakalı bir TIR kontrolden çıkarak kaldırıma çıktı ardından da otobüs durağına çarptı.

Sabahın erken saatleri olması nedeniyle durakta kimsenin olmaması, olası bir faciayı önledi. Parçalanan durak görevliler tarafından yoldan kaldırılarak temizlik yapıldı.

AYNI YERDE İKİNCİ KAZA: 3 YARALI

Yaklaşık 2 saat sonra 500-T Cevizlibağ-Tuzla  Şifa Mahallesi hattında çalışan özel halk otobüsüne kazanın meydana geldiği durağa yaklaştığı sırada arkadan gelen hafriyat kamyonu çarptı.

Çarpmanın etkisiyle otobüste bulunan 3 yolcu hafif şekilde yaralandı. Yaralılar ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Kazada hasar gören otobüs çekici yardımıyla kaldırıldı. Polisin kazalarla ilgili incelemesi sürüyor.

Sayfa Yükleniyor...