Kadıköy'de bazı yollar trafiğe kapalı

Kadıköy'de yapılacak 3. Boğaz Köprüsü projesi ve ''Tabiat Varlıklarını ve Biyoçeşitliliği Koruma Kanunu Tasarısı''na karşı miting nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

25.12.2010 - 21:35

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kadıköy'de çeşitli sivil toplum örgütleri, bazı siyasi partiler ile aydın ve sanatçılardan oluşan bir grup tarafından 3. Boğaz Köprüsü projesi ve ''Tabiat Varlıklarını ve Biyoçeşitliliği Koruma Kanunu Tasarısı''na karşı  düzenlenecek miting nedeniyle saat 09.00'dan itibaren bazı yollar trafiğe kapalı olacak.

Bu kapsamda, Tıbbiye Caddesi'ne gelen trafik akışı durdurulacak, Rıhtım Caddesi ile Boğa Meydanı'ndan Rıhtım Caddesi'ne kadar olan tüm yollar ve Söğütlüçeşme Caddesi'nden rıhtıma inen ara sokakların yanı sıra Orgeneral Şahap Gürler Caddesi de trafiğe kapatılacak.

Taşköprü, Kışla ve Albay F. Sözdener caddeleri de ihtiyaç duyulması durumunda trafiğe kapatılması planlanırken, kapatılan söz konusu yollara alternatif olarak, Tıbbiye Caddesi'ne gelen trafik akışı, Burhan Felek Caddesi'nden E-5 yönü ile Behiçbey Sokak'tan İbrahimağa ışıklar istikametine verilecek. Söğütlüçeşme Caddesi'nden gelen trafik akışı, Altıyol Boğa Meydanı'ndan rıhtıma inmesi engellenerek, Kuşdili Caddesi Salı Pazarı istikametine sevk edilecek, Moda'dan gelen akış da Mühürdar Kavşak'tan geri yönlendirilecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...