Kadıköy'de darp ettikleri çiftin aracını yakmaya çalıştıkları iddiası

Kadıköy'de 2 şüphelinin, darp ettikleri çiftin aracını yakmaya çalıştıkları ileri sürüldü.

Anadolu Ajansı 09.07.2017 - 22:55

Kadıköy'de darp ettikleri çiftin aracını yakmaya çalıştıkları iddiası

İddiaya göre, Kadıköy Caferağa Mahallesi Hacı Ahmet Bey Sokak'ta, Zeliha M.'nin kullandığı 34 JMB 51 plakalı aracın yakıtı bitti. Vatandaşlar aracı ittiği sırada, ağlayan oğluna kızdığı gerekçesiyle, sokaktaki 2 kişi Zeliha M.'ye tepki gösterdi.

Çıkan tartışmanın ardından 2 saldırgan, kadını darp etti. Olayı görerek müdahalede bulunan kadının eşi İrfan M. de bu kişilerce darp edildi.

Uzaklaştıktan sonra yeniden sokağa gelen 2 kişi, park halindeki aracı benzin dökerek ateşe verdi. Araçtaki yangın, vatandaşların ve itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü. Yangın sonucu araçta hasar oluştu.

Polis ekipleri, olay yerindeki güvenlik kamera görüntülerini inceledi. Kaçan şüphelilerin yakalanmasına çalışılıyor.

İrfan M, yaptığı açıklamada, şüphelilerin, oğluna kızdığı için eşini azarlayıp darp ettiklerini söyledi.

Sonra da kendisini darp eden saldırganların, vatandaşların tepkisi üzerine kaçtığını belirten İrfan M, "Aynı sokakta bulunan bir evde sakinleşmeye çalışırken, sesler geldi ve dışarı çıkınca otomobilin yandığını gördük. Komşular otomobile benzin döküp iki kişinin olay yerinden kaçtığını ve şahısların bizi darp eden şahıslar olduğunu söyledi. Polis ekipleri gelip inceleme yaptılar, umarım kısa sürede bu kişiler yakalanır." dedi.

Sayfa Yükleniyor...