Kapıdan kovuldu, bacadan düştü, öldü

Boşandığı eşi tarafından barışma isteği kabul edilmeyen eski koca, elinde çiçekle eski eşinin evine çatıdan girmeye çalışırken düşerek hayatını kaybetti.

Anadolu Ajansı 20.06.2011 - 23:19

İzmir'in Karabağlar ilçesinde, boşandığı ancak birlikte yaşadığı eşiyle kavga ettikten sonra kabul edilmediği eve çatıdan girmeye çalışırken düşerek öldü.

Alınan bilgiye göre, Mızraklı Caddesi'ndeki bir apartmanın 6. katındaki evde 7 yıl önce evlendiği ve 4 yıl önce boşandığı eşi D.Ç. ve annesi A.S. ile birlikte yaşayan Ergin Ateşoğlu (38), evdekilerle geçen salı günü kavga ederek karakolluk oldu.

Evin sahibi de olan eski kayınvalidesi A.S'nin bu olayın ardından eve kabul etmediği Ergin Ateşoğlu, dün yanına çiçek alarak eski eşi olmadığı sırada apartmanın çatısına çıktı.

Komşuların uyarısıyla eski damadıyla konuşmaya çıkan A.S, kendisini eve almayacağını ve görmek istemediklerini, aşağıya inmesi gerektiğini söyleyerek, tekrar evine döndü.

Bu sırada çatıdan eve girmeye çalışan Ateşoğlu, dengesini kaybederek zemine düştü. Ağır yaralanan Ateşoğlu, kaldırıldığı Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...