‘Kara Şövalye’ artık karanlıkta değil

‘The Dark Knight Rises’ filminin çekim yeri ve bazı sahneleri hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı.

11.07.2011 - 11:57

‘Kara Şövalye’ artık karanlıkta değil

Basını uzak tutmak amacıyla projenin adını ‘Magnus Rex’ olarak tanıtan yönetmen Christopher Nolan, bu girişiminde pek başarılı olamamış gibi gözüküyor. Sabırsızlıkla beklenen yeni ‘Kara Şövalye’ serisinin üçüncü filminin Pittsburgh şehrindeki Carnegie Mellon Üniversitesi’nde çekileceği öğrenildi.

Bu bilgiyi doğruluyan üniversitenin internet sitesi, bununla da yetinmeyip film çekimleri hakkında ilgi çekici gelişmeleri de takipçileri ile paylaştı.

Carnegie Mellon Üniversitesi’nin internet sitesine göre, film çekimlerinde ‘büyük bir patlama, hapisten kaçış, tehlikeli araba sürüş, silahlı çatışma, fişekli patlama ve duman’ sahneleri mevcut. Bunun dışında ‘Bir karakterin motorsiklet ile 4. kattaki lobiye daldığı ve buradan 5th Avenue’ye düştüğü’ bir sahne de filmde bulunmakta...

‘Dark Knight Rises’ (Kara Şövalye’nin Yükselişi) filminin ilk fragmanı ilk kez; yine bir Warner Bros yapımı olan ‘Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2’ (Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2) filminin öncesindeki tanıtımlar arasında gösterilecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...