Karacan: Paran varsa ünlüleri getirtirsin

Antalya'daki yıldızlar geçidine neden olan otel açılışını değerlendiren Ömer Karacan, "Parasını verdikten sonra herkesi getirtebilirsin. Belki Angelina Jolie'yi biraz zor gelir, onun için hayır kurumlarını devreye sokmak gerekir" dedi.

26.05.2009 - 03:28

Dünyaca ünlü şöhretleri ağırlayan Ömer Karacan, Monica Belluci, Sharon Stone, Richard Gere, Mariah Carrey ve Paris Hilton gibi yıldızların katıldığı Antalya'daki otel açılışını "Canlı Gaste"ye değerlendirdi.

Ömer Karacan, şunlar söyledi:

"Gelen bütün bu insanların bir fiyatı var. Bu kişilerin işi bu, para için yapıyorlar. Parasını verdikten sonra çok zor değil. Angelina Jolie’yi biraz daha zor getirsin, onun için birkaç hayır kurumu ortaya atman gerekir.

Hepsinin menajerleri ve ajansları var. Gelen kişi eğer 100 bin dolar alıyorsa, bu paranın yaklaşık 25-30 bin doları bu şirketlere gidiyor. Ama getirten kişi hakkında bayağı bir araştırma yapılıyor. Onlar da dandik bir yere yollamazlar.

Taksimetreyi aç sen; örneğin patronun masasına otursa 50 bin dolar daha, 'Happy Birthday' diyecekse 100 bin dolar daha, geceyi sunacaksa 50 bin dolar daha... Sahne alan şarkıcı Mariah Carrey, oyuncu Sharon Stone’den daha çok para almıştır.

Kontratlarını görseniz dudağınız uçuklar. Bir kitapçık kalınlığında, yapacakları her şey satır satır yazıyor. Adamı yanağından iki kez öpeceğinden, 'Happy Birthday' diyeceğine kadar her şey yazıyor. Bunlardan herhangi birine uyulmazsa, kontrat bozulduğu gerekçesiyle parasının bir kısmını ya da hepsini geri alabilir.

Geçen yıl Türkiye'de 7 milyar dolar kazanan çok az patron tanıyorum. Sharon Stone’ı getirebileceğimizi sanmıyorum. Biraz daha bekleyeceğiz. Hükümetin kulağına da gitmesi lazım; bu adam Türk vatandaşlığına geçmeye çalışıyormuş, süreci bir an evvel hızlandırsınlar.

Benim çağırdığım konukların hiçbiri çalışmak için gelmedi, dostum ve arkadaşım olarak geldiler. Elizabeth Hurley, geldiğinde ona iş de çıktı. Onları para verip de getirmek için ne uğraşacağım, bunların hepsi başağrısı..."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...