Karı-kocanın yaralanmasının altından ‘aldatma’ iddiası çıktı

Adana'da Aytekin Y.’nin tabancayla, eşi Eda Y.’nin ise bıçakla yaralandığı olayın altından ‘aldatma’ iddiası çıktı. Eda Y.'yi, bir süredir ayrı yaşadığı eşinin bıçakladığı, Aytekin Y.'yi ise eve gelen komşuları Emrah K.'nin tabancayla yaraladığı belirtildi. Aytekin Y., eşi ile Emrah K.'nin ilişkisi olduğunu iddia etti.

Karı-kocanın yaralanmasının altından ‘aldatma’ iddiası çıktı

'da 4 çocuklu Aytekin(32) ve Eda Y.(27) çifti, iddiaya göre şiddetli geçimsizlik nedeniyle bir süre önce ayrı yaşamaya başladı.

Olay günü Aytekin Y., eşinin yaşadığı eve geldi. Burada taraflar arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında çiftin komşusu Emrah K. de eve geldi. Kısa süre sonra çiftin evinden bir el tabanca sesi duyuldu.

Çevredekilerin ihbarıyla adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Eve giren ekipler, Aytekin Y.’yi tabancayla bacağından vurulmuş, Eda Y.’yi ise bıçakla sırtından yaralı halde buldu.

Yaralı çift ambulansla Adana Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis, olay sonrası kaçan Emrah K.’yi yakalamak için çalışma başlattı.

"KOCAM ONU ALDATTIĞIMI DÜŞÜNDÜ"

Tedavisinin ardından polise ifade veren Eda Y., kendisini yaralayanın eşi olduğunu söyleyerek, "Eşimle aramız kötüydü. Eve gelip beni darbetti. Bu sırada komşumuz Emrah K. yardım çığlığımı duyarak eve geldi. Kocam araya girmek isteyen Emrah K. ile onu aldattığımı söyleyerek ikimizi de bıçakladı. Sonra tabanca sesi duydum ve eşimin de yaralandığını gördüm" dedi.

Tedavisi süren Aytekin Y. ise ilk ifadesinde eşinin kendisini Emrah K. ile aldattığını, kavganın bu sebepten çıktığını ve Emrah K.’nin kendisini tabancayla yaralayıp kaçtığını öne sürdü.

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Twitter Facebook

Sayfa Yükleniyor...