Kaskodan para almak için otomobilini kanala attı, kameraya yakalandı

Eskişehir'de kendisine ait arızalı otomobili arkadaşlarıyla birlikte ittirip sulama kanalına atan, sonra da polisi arayıp "Otomobilim karda kayıp kanala uçtu" diye ihbarda bulunan Gürcan B.'nin yalanını çevredeki güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıkardı.

DHA 23.01.2016 - 01:05 | Son Güncelleme : 23.01.2016 - 01:06

Kaskodan para almak için otomobilini kanala attı, kameraya yakalandı

Eskişehir'de Gürcan B., iddiaya göre kaskodan para alabilmek için arızalı olan 26 BA 184 plakalı otomobilini bir arkadaşına ait araçla çektirip kanal kenarına getirdi.

Gürcan B. ve yanında bulunan arkadaşları daha sonra otomobili ittirerek DSİ'ye ait sulama kanalına attı. Gürcan B. daha sonra '155 Polis İmdat' hattını arayarak, "Otomobilim karda kayıp kanala uçtu. Ben kendi imkanlarımla araçtan çıktım" diye ihbarda bulundu.

Gelen polis ekipleri olay yerinde incelemede bulundu. Gürcan B.'nin çelişkili ifadeler vermesi ve teker izlerinden şüphelenen polis ekipleri, yakındaki kurumların güvenlik kamerası görüntüleri incelediklerinde, otomobilin ittirilerek kanala atıldığını belirledi.

Gürcan B.'nin bunun üzerine polislere aracını arızalı olduğunu, yaptıracak parasının bulunmadığını, kaskodan para almak amacıyla arkadaşlarıyla birlikte otomobili kanala atıklarını söylediği öğrenildi. Gürcan B. ve yanında bulunan 2 arkadaşı ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Sayfa Yükleniyor...