Katy Perry konseri bu akşam

'I Kissed A Girl', 'Hot’N Cold' parçalarıyla ünlenen müzik dünyasının yeni yıldızı Katy Perry bu akşam İstanbul'da ilk konserini veriyor.

09.07.2009 - 12:28

Katy Perry konseri bu akşam

I Kissed A Girl”, “Hot’N Cold”, “One Of The Boys” gibi parçalarıyla haftalarca dünya müzik listelerinde 1 numarada kalan Katy Perry, Dünya Turnesi “The Hello Katy Tour” kapsamında bu akşam İstanbul'da konser veriyor.

Birçok kişi tarafından MySpace şarkıcısı olarak da anılan Perry, İlk olarak internette ünlenen "UR So Gay" parçasını EP olarak piyasaya sürdü.

2008’de Madonna’nın Ryan Seacrest’e Katy Perry’nin “Ur So Gay” parçasını ne kadar beğendiğini söylemesiyle Perry, dikkatleri üzerine çekti. Kısa bir süre sonra Perry, çıkış single’i olan 7 hafta boyunca Billboard Top 100’de 1 numarada kalan “I Kissed A Girl”ü piyasaya çıkardı.

24 yaşındaki genç şarkıcı, albümü “One Of The Boys” ile bugüne kadar 2 milyonun üzerinde ve singlelarıyla toplamda 20 milyona ulaşan dijital satışa ulaştı.

Klibi MTV Video Müzik ödüllerinde 'En İyi Yeni Sanatçı' dahil olmak üzere 5 farklı dalda ödüle aday gösterilen Perry, ayrıca Rolling Stones okuyucuları tarafından da 2008’in 'En İyi Yeni Sanatçısı' seçildi.

Perry’nin ikinci 1 numara olan parçası “Hot N Cold” da yayınlandıktan kısa bir süre sonra, 3 milyonu aşkın dijital satış yaptı.

ROCCO ana sponsorluğunda ve Unilife Organizasyonu ile İstanbul’a gelen Katy Perry'nin konseri bu akşam saat 19.00'da Fenerbahçe True Blue’da. Ayrıca dans müziğinin Türkiyedeki tek ismi Bedük de, Perry konseri öncesi performansı ile seyiriclerin karşısında olacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...