Kayıp genç morgdan çıktı

Üniversite kaydı için 3 ay önce Antalya'ya giden ve bir daha kendisinden haber alınamayan gencin cesedinin Antalya Adli Tıp Kurumu morgunda olduğu anlaşıldı.

Anadolu Ajansı 27.12.2012 - 01:16

Kayıp genç morgdan çıktı

Antalya'ya üniversite kaydı için gelen ve 3 ay önce kaybolduğu bildirilen gencin cesedinin Antalya Adli Tıp Kurumu morgunda olduğu anlaşıldı.

Alınan bilgiye göre, Bursa'da girdiği üniversite sınavında Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü'nü kazanan Uğur Bal (29), kayıt yaptırmak için yaklaşık 3 ay önce Antalya'da geldi. Bir daha oğullarından haber alamamaları üzerine ailesi, Bal için kayıp başvurusunda bulundu.

Başvurunun ardından Antalya ve Bursa'da yapılan aramalardan bir sonuç alınamadı. Yetkililer, önceki gün Uğur Bal'ın ailesine ulaşarak Antalya Adli Tıp Kurumu morgunda bulunan ve üzerinden kimlik çıkmayan bir kişinin cesedinin oğullarına ait olabileceğini bildirdi.

Bunun üzerine Antalya'ya gelen aile, cesedin oğullarına ait olduğunu tespit etti. Cesedin, 19 Eylül'de Kemer ilçesinde denizde bulunduğunu belirtildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...