Kayıp kişinin katil zanlısı sevgilisi çıktı

Kayseri'de ailesinin kayıp başvurusunda bulunduğu Bülent Ö.'nün, sevgilisi ile sevgilisinin arkadaşı tarafından öldürüldüğü belirlendi. Boş araziye terk edilmiş kiralık aracın bagajında bulunan cesedin elektrikli testereyle parçalandığı tespit edildi.

Anadolu Ajansı 26.05.2017 - 18:06 | Son Güncelleme : 26.05.2017 - 18:13

Kayıp kişinin katil zanlısı sevgilisi çıktı

Kayseri'de 5 gündür kayıp olan kişiyi öldürdüğü iddiasıyla sevgilisi ile sevgilisinin çalışma arkadaşı gözaltına alındı.

Develi ilçesinde 5 gündür kayıp olan Bülent Ö'nün ailesi, oğullarından haber alamadıklarını belirterek polise kayıp başvurusunda bulundu.

İlçedeki aramalara rağmen sonuç alınamayınca Bülent Ö'nün bulunması için İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği bünyesinde özel ekip kuruldu.

Bülent Ö'nün ailesinin ifadesini alan polis, Bülent Ö'nün bir kadınla ilişkisi olduğu yönünde verilen bilgiyi değerlendirerek Gonca B'ye ulaştı. Kadının tedirgin davranışlarından şüphelenen ekipler, Gonca B'nin evinde detaylı arama yaparak, DNA örnekleri topladı. Örneklerde 5 gündür kayıp olan Bülent Ö'nün kan izine rastladı.

Bunun üzerine Gonca B. ile arkadaşı olduğunu belirttiği Yusuf K. gözaltına alındı. Emniyetteki sorguda Gonca B, Bülent Ö'yü mesai arkadaşı Yusuf K. ile öldürdüklerini itiraf etti.

Bülent Ö'nün, uyuşturucu bağımlısı olduğunu, kendisini şantaj ve tehditle birlikte yaşamaya zorladığını öne süren Gonca B, bu durumu anlattığı Yusuf K. ile Bülent Ö'yü öldürmeye karar verdiklerini, eve çağırdıkları eski sevgilisini öldürüp, cesedi elektrikli testereyle parçalara ayırarak kiraladıkları aracın bagajına sakladıklarını söyledi.

Bülent Ö'nün cesedinin, boş araziye terk edilmiş kiralık aracın bagajında bulunduğu, Gonca B. ve Yusuf K'nin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Sayfa Yükleniyor...