KAYP dizisi yayından kaldırıldı, İşler Güçler ekibi dağıldı

Boomcu Onur kariyerine farklı sektörlerde devam ediyor Ahmet ise depresyonda!

Haberler 16.01.2013 - 13:18

KAYP dizisi yayından kaldırıldı, İşler Güçler ekibi dağıldı

İşler Güçler’in merakla beklenen yeni bölümü akıllarda kalan tüm sorulara cevap verdi. Murat Cemcir iddiaların aksine diziye kaldığı yerden devam ederken, Sadi’nin korkulu rüyası Hale son dakikada “Ben de buradayım!” dedi…

BOOMCU ONUR “FARKLI” SEKTÖRLERDE
Boomcu Onur, KAYP dizisinden kovulmasının ardından kendisine yeni bir iş buldu. Matrix sahnesiyle başlayan bölümde Boomcu Onur yeni imajıyla herkesi şaşırttı. Matrix kıyafetlerinden kurtulan Boomcu Onur, daha sonra bornozunu giyerek rolüne devam etti. Tahmin edin Boomcu Onur’un alnının teriyle zor şartlarda çalıştığı yeni rolü neydi? Ahmet, Murat ve Sadi her ne kadar Boomcu Onur’u kurtarmak için yanına gittilerse de Boomcu Onur halinden gayet memnun gözüküyordu.

KİME “NİYET” KİME “KISMET”
Boomcu Onur’un gönderilmesine yol açan Ecevit ise hain planlara maruz kaldı. Ecevit’e komplo kuran ekip beklediğini gerçekleştiremedi. “Niyet” ile “Kısmet” eşleşmedi. Bunun sebebi ise Sadi’nin korkulu rüyası Hale’nin olaya el atması oldu.

FARUK K. GERİ GELDİ
Öte yandan ilginç karakter Cavit diziye dâhil olarak, herkesi şaşırttı. Bu ilginç karakter görenleri korkuturken, konuk oyuncu Faruk K. muhteşem bir performans sergiledi.

FERİDE’NİN CEVABI NE?
Ahmet Kural ise Feride’yi tekrar kazanmanın yollarını ararken, Feride’ye evlenme teklifi etti. Feride’nin cevabı ile KAYP dizisinin yayınlanmadan bitmesi ekibi dağıttı. Ahmet Kural’ın hali görenleri üzmeye devam ediyor.

Sayfa Yükleniyor...