Kaza sonrası araçtan don ve atletle inerek kaçtı

Bolu'da, alkollü olduğu iddia edilen sürücü çeyizlik eşya satılan dükkana girdi. Sürücü kaza sonrasında baksır ve atletli şekilde olay yerinde kaçtı.

İHA 18.08.2016 - 08:07 | Son Güncelleme : 18.08.2016 - 08:14

Kaza sonrası araçtan don ve atletle inerek kaçtı

Bolu’da alkolü olduğu iddia edilen pikap sürücüsü, hızla giderken virajı alamayarak çeyizlik eşya satılan işyerine girdi.

Kazada pikap apartmanın doğalgaz borularını kullanılamaz hale getirirken, sürücünün don ve atletli görüntüsü görenleri şaşkına çevirdi.

Kaza saat 02:00’da Hastane Caddesi’nde meydana geldi. Pikapın ismi belirlenemeyen sürücüsü, görgü şahitlerinin ifadesine göre hızla giderken bir andan virajı alamayarak çeyiz eşyası satan işyerine girdi. Caddede büyük gürültüye neden olan kazada apartmanda yaşayanlar ve mahalle sakinleri büyük korku yaşadı. Kazada apartmanın doğalgaz boruları büyük hasar alırken, patlama olmaması vatandaşlara derin nefes aldırdı.

Kazanın şokuyla pikaptan inen ve alkollü olduğu iddia edilen sürücünün don ve atletli hali vatandaşları şaşkına çevirdi. Bir süre telefonla konuşan ve ayakta durmakta zorluk çeken sürücü olay yerine gelen vatandaşlarla konuştuktan sonra hızla yürüyerek kaçtı.

Çeyiz dükkanının sahibi olay yerine geldiğinde büyük çok yaşadı. Kazada çeyiz dükkanını yanında bulunan ucuzluk dükkanı da zarar gördü.

Doğalgaz ekipleri, gaz kaçağına karşı önlemlerini aldı. Polis kazayla ilgili inceleme başlatırken, sürücünün bulunması için çalışa devam ediyor.

Sayfa Yükleniyor...