Kediyi ezmeyeyim diye kahveye daldı: 10 yaralı

Akşam saatlerinde önüne aniden çıkan kediyi ezmemek için panikleyen sürücü, yol kenarında maç izleyenlerin bulunduğu kahvehaneye girdi. 10 kişinin yaralandığı kazadan sonra sürücü uzun süre şoktan çıkamadı.

Haberler 25.04.2011 - 12:44

Kediyi ezmeyeyim diye kahveye daldı: 10 yaralı

Sakarya Sapanca'da yaşayan 25 yaşındaki Emine Şaylan, 54 SD 678 plakalı hafif ticari aracıyla dün akşam İzmit Caddesi'nde ilerliyordu.

Emine Şaylan'ın önüne aniden kedi çıktı ve genç kadın panikleyip direksiyon hakimiyetini kaybetti.

Yol kenarındaki kahvehaneye dalan araç, kahve önündeki müşterilere ve kaldırımdaki insanlara çarptı, kahvenin duvarını yıktı.

Kahvehanede Bucaspor-Fenerbahçe maçını izleyen müşteriler neye uğradıklarını şaşırırken, can pazarının yaşandığı kazada sürücü Emine Şaylan ile birlikte Akkün Balkaya, Şahan Aksu, Serhat Yeşil, Ferhat Yavuz, Sinan Bakır, Sezer Yavuz, Ferdi Meşe, Samet Meşe, Hamza Meşe çeşitli yerlerinden yaralandı.

Kahvehane sahibi Şakir Özdemir, yaşananları "Herkes maça daldığı sırada bir anda büyük bir gürültü ve çığlıklar duyduk. Ne olduğuna baktığımızda ise bir aracın kahvehanenin duvarını yıkarak içeri girdiğini gördük" sözleriyle anlattı.

Kazada hafif yaralanan sürücü Emine Şaylan, uzun süre olayın şokundan çıkamadı. Bu arada, kazaya neden olan kedinin de ezilerek öldüğü öğrenildi.

Sayfa Yükleniyor...