Kendisi kafeteryaya, aracı kahveye

Bursa'da bir taksi şoförü, aracını park ederek kafeteryaya geçti. Ancak el frenini çekmeyi unuttuğu otomobil, yolun karşısına geçerek bir kıraathaneye girdi.

Anadolu Ajansı 29.01.2010 - 10:09

Osmangazi ilçesinde İnönü Caddesi'nde faaliyet gösteren akaryakıt istasyonuna aracıyla gelen taksi şoförü Hakan Ş., benzin aldıktan sonra otomobilini park edip, çay içmek için istasyona ait kafeteryaya geçti.

Bu sırada, Hakan Ş'nin el frenini çekmeyi unuttuğu otomobil, hareket etmeye başladı.

Önce yolun karşısına geçen ve bir apartmanın bodrum katına inen merdivenlerden kayan otomobil, kapısını kırdığı kıraathanenin içine girdi ve buradaki masalara çarparak, durabildi.

'TAKSİCİ ÇAYA GELİYOR SANDIK'
Arkadaşlarıyla birlikte oyun oynayan Nevzat A. otomobilin çarpması sonucu hafif yaralandı.

Nevzat A, olay yerine gelen gazetecilere, ''Oyun oynuyorduk. Bu sırada arkadan 'Taksi geliyor, taksi geliyor' diye bağrışmalar oldu. Arkamı döndüğümde araç çoktan içeri girmişti. Biz, zannettik ki taksici arkadaş içeri çay içmeye geliyor'' dedi.

Öte yandan, arkadaşlarının telefonla haber vermesi üzerine olay yerine gelen işletme sahibi Nazmi P., dükkanının içerisinde otomobil olduğunu görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

Kıraathanedeki otomobil, olay yerine getirilen çekicinin yaklaşık bir saat süren çalışmasının ardından bulunduğu yerden çıkarıldı.

Taksi şoförü Hakan Ş'nin olayla ilgili ifadesine başvurulduğu öğrenildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...