Kılıçdaroğlu kilo verdi

Kemal Kılıçdaroğlu verdiği kilolarla dikkat çekiyor. CHP lideri zorlu seçim maratonunda yemek yiyemediği için kilo verdiğini açıkladı.

28.04.2011 - 12:19

Edirne’de Belediye Başkanlığı’nda kendisine ikram edilen ciğerleri “kolestrol sorunu” sebebiyle reddeden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun son günlerdeki diyetini Milliyet gazetesinden Aslı Aydıntaşbaş bugün köşesinde şöyle aktardı;

“İstanbul VIP salonunda Kemal Kılıçdaroğlu’nun elini sıkmak için hamle yaptığımda, televizyondan doğru tahmin ettiğimi görüyorum. ‘Kilo vermişsiniz!’ Evet, diyor Kılıçdaroğlu, ‘Bazen yemek yiyecek zaman olmuyor. Dün bütün gün bir sandviçle idare ettim.’

Edirne Belediye Başkanı’nın tarihi makamında hepimize Edirne köftesi ve ciğer ikram ediliyor. Bizler tabaklarımızı silip süpürüyoruz. CHP lideri ise ‘Kolesterol sorunum olduğu yönünde bir iddia var’ diyerek ciğere dokunmuyor, köftelerin de üç tanesini yiyor.”

Kılıçdaroğlu gün içinde neler yediğini ise şu şekilde anlatıyor; “Doğru kilo verdim. Dün bütün gün tek bir sandviçle idare ettim. Yemeğe fırsatım olmuyor. Yorulmuyorum desem yalan olur. Ama sonuçta bir yola çıktık.

Eğer mücadele edeceksek olabildiğince geniş halk kitlesine ulaşmamız lazım. Takviye alıyorum. Günde 3 vitamin hapı alıyorum. Bunlardan biri multivitamin, diğeri balık yağı. Ama almayı unuttuğum da oluyor.”

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...