Kılıçdaroğlu: O dosyalar kapanmaz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir vatandaşın, "Kasalar, ayakkabı kutuları, dosyalar hepsi gitti" sözüne karşı, "O dosyalar kapanır falan diye düşünmeyin. Onların hiçbirisi kapanmaz" dedi.

27.10.2014 - 06:19

Kılıçdaroğlu: O dosyalar kapanmaz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Isparta'nın Keçiborlu İlçesi'nde bir restoranda vatandaşlar ve partililerle biraraya geldi.

Burada bir konuşma yapan Kılıçdaroğlu'na, bir vatandaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında bir dönem olumsuz sözler söyleyen Numan Kurtulmuş ile Süleyman Soylu'dan birinin başmüşavir, diğerinin başbakan yardımcısı olduğunu belirtti.

Vatandaşın, "Bunlar yalancı başkanım. Bunlar Allah'tan korkmuyor. Dosyalar, kasalar, ayakkabı kutuları her şey gitti" şeklindeki sözlerine karşı CHP Genel Başkanı, "O dosyalar kapanır falan diye düşünmeyin. Onların hiçbirisi kapanmaz" dedi.

Kılıçdaroğlu şöyle devam etti:
"Eğer bu kadar yolsuzluk var ve bu ülkede hala AKP oy alıyorsa bizim de günahımız var demektir. Biz yeteri kadar anlatamıyoruz, söyleyemiyoruz demek ki. Anlatamayacağınız hiçbir konu yoktur. Yeterki iyi niyetli, bir sefer de anlattım bu anlamadı demek değil. Israrla anlatacağız 3, 5, 7. Bir yere gidip anlatacağız, arkasını boş bırakmayacağız. Bir ay, iki ay sonra bir daha gideceğiz. Anlatırsak olur..."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...