Kılıçdaroğlu Osmaniyeli babayı kırmadı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Osmaniyeli Mustafa Göçer'in isteğini kırmayarak, Göçer'in vurularak felç olan 19 yaşındaki oğlunu ziyaret etti.

28.11.2010 - 18:23

Kılıçdaroğlu Osmaniyeli babayı kırmadı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu acılı bir babanın isteğini yerine getirdi. Kılıçdaroğlu, "Oğlum vuruldu, felç oldu. Ne olur ziyaret edin" notu üzerine 19 yaşındaki Mehmet Göçer'in tedavi gördüğü hastaneye gitti.

Osmaniyeli Mustafa Göçer Kılıçdaroğlu'na iletilmek üzere CHP özel kalemine bir not bıraktı.

Düğünde atılan bir kurşunla felç olan oğlu Mehmet Göçer'in CHP liderine hayran olduğunu ifade eden baba, Kılıçdaroğlu'ndan Ankara Hacettepe Üniversitesi rehabilitasyon merkezinde yatan oğlunu ziyaret etmesini istedi.

Kemal Kılıçdaroğlu baba Göçer'in isteğini yerine getirdi ve Mehmet Göçer'i ziyaret etti. Belden aşağısı tutmayan Göçer, CHP liderine iyileşip elini öpmeye gitme sözünü verdi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu geçtiğimiz hafta da lenf kanseri hastası 20 yaşındaki Canseda Baydar'ı İstanbul Bakırköy'deki evinde ziyaret etmişti.

AMELİYAT SONRASI İLK OLARAK İŞÇİ EMEKLİLERİNİN YANINA GİTTİ
Öte ayndan Kılıçdaroğlu'nun geçirdiği fıtık ameliyatı sonrası ilk porgramı işçi emeklileri derneği'nin genel kurulu oldu. kılıçdaroğlu, seçimde emeklilerin desteğini istedi.

CHP lideri, işçi emeklileriyle tek tek tokalaştı; emeklilerin sorunlarının kendi iktidarları döneminde çözüleceğini savundu.

Maaş eşitsizliğini çözecek intibak yasasını çıkartmayı vaad eden Kılıçdaroğlu, ileri yaşta işsiz kalanlar için de aile sigortasını hayata geçirme sözü verdi.

CHP lideri, Anayasa Mahkemesi'nin milli gelir artışından emeklilere pay verilmemesine ilişkin yasanın iptal istemini reddetmesini de "sosyal devletin altına konmuş dinamit" olarak değerlendirdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...