Kız arkadaşının etrafında drift yapan sürücüye tepki

Ordu'da kimliği belirsiz bir sürücü, plakasını söktüğü otomobiliyle kız arkadaşının etrafında drift attı. Sosyal medyada tepki çeken olayın ardından açıklama yapan Ordu Valisi Tuncay Sonel, kimliği tespit edilen sürücünün ehliyetine el konulduğunu duyurdu.

DHA 18.04.2021 - 16:53 | Son Güncelleme : 19.04.2021 - 01:24

Kız arkadaşının etrafında drift yapan sürücüye tepki

Ordu'da kız arkadaşının etrafında drift yapan sürücü, sosyal medyada tepki topladı.

Ünye ilçesinde kapatılan eski çöplük alanı ile Çaybaşı ilçesi sapağında, kimliği henüz belirlenemeyen bir sürücü, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle boş yolda drift yaptı.

Ceza yememek için otomobilinin plakasını da söken sürücünün o anlarını, arkadaşları da cep telefonu kamerasıyla kayda aldı. Yanında bulunan kız arkadaşı yolun ortasında beklerken, aracıyla etrafında dönen sürücünün tehlikeli hareketlerine dair görüntüler, paylaşıldığı sosyal medyada tepkilere neden oldu. 

EHLİYETİNE EL KONULDU

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerin ardından drift yapan sürücü ve kız arkadaşının yakalandığını ve gerekli cezai işlemin uygulandığını belirten Ordu Valisi Tuncay Sonel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ordu-Ünye’de kamuoyunu rahatsız eden drift yapan şahıs ve yanındaki arkadaşı Jandarmamızca yakalanmış; Araç sürücüsüne 13 bin 575 TL idari para cezası verilip ehliyetine el konulmuş, ayrıca her iki şahsa sokağa çıkma yasağına uymadıkları için idari yaptırım cezası uygulanmıştır” ifadelerine yer verdi.

VİDEO:KIZ ARKADAŞININ ETRAFINDA DRİFT ATTI (PLAKASINI DA SÖKTÜ)

Sayfa Yükleniyor...