Kızını taciz eden genci av tüfeğiyle vurdu

Yalova'da bir kadın avukat, kızını taciz ettiğini öne sürdüğü genci av tüfeğiyle vurarak yaraladı.

Anadolu Ajansı 03.12.2010 - 20:59

İzmir Barosu avukatlarından Aynur B., bir süredir kızı P.B'yi telefonla rahatsız ettiği gerekçesiyle İstanbul'da oturan Sedat Y. ile Yalova Topçular Feribot İskelesi yakınındaki bir restoranda buluştu.

Burada ikili arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından Aynur B, restorandan ayrılarak otomobiline gitti.

Bir süre sonra otomobilinden aldığı av tüfeğiyle yeniden restorana dönen Aynur B, bu kişiyi tüfekle vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladı.

Yaralı genç, 112 Acil Servis ekibi tarafından Yalova Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Sağlık durumunun ciddi olduğu bildirilen Sedat Y, burada yapılan müdahalenin ardından Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi.

Olayın ardından gözaltına alınan Aynur B'nin jandarmaya verdiği ifadesinde, Sedat Y'nin geçen yaz İzmir'deki yazlıklarında tanıştıkları kızını sürekli rahatsız ettiğini söylediği bildirildi.

Daha önce birkaç kez uyarmasına rağmen Sedat Y'nin kızını telefonla rahatsız etmeyi sürdürdüğünü belirten Aynur B'nin, ''Bunun üzerine kendisiyle Yalova'da görüşmek istedim. Restoranda buluştuk. Buradaki konuşmamız sırasında bana 'Kızın ya benim olur, ya da toprağın. Bizi ölüm ayırır' gibi sözler söylemeye başladı. Bunun üzerine ben de sinirlendim ve olay meydana geldi'' dediği öğrenildi.

Zanlı Aynur B, sorgusunun ardından sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...