Koç Fest yine dopdolu

Koç Üniversitesi Sosyal Aktiviteler Kulübü tarafından düzenlenen Bahar Şenliği’14, bu sene Gogol Bordello, Sıla , Duman, Mabel Matiz, Triggerfinger, Shantel ve daha birçok ünlü ismi ağırlayacak.

22.04.2014 - 17:46

Koç Fest yine dopdolu

Koç Üniversitesi Sosyal Aktiviteler Kulübü tarafından düzenlenen Bahar Şenliği’14 bu yıl da katılımcılara müzik festivali yaşatacak.

9 sanatçı ve 2 sahne ile 15 saat boyunca aralıksız müzik olacak günde, Meydan Sahnesi'nde Jehan Barbur, Büyük Ev Ablukada, Duman, Shantel ve Dearhead; Ana Sahne'de Mabel Matiz, Triggerfinger, Sıla, Gogol Bordello canlı performanslarıyla sahne alacak.

Bahar Şenliği’14 etkinliği için kapılar saat 12.00’den itibaren festival misafirlerine açılacak.Sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek olan festivalde, eğlenceli outdoor oyunlarıyla ödüllü yarışmalar ve etkinlikler de şenliğin ayrılmaz parçalarından biri olarak yer alacak.

Koç Üniversitesi öğrenci ve mezunlarının ötesinde tüm İstanbul’a açık bir etkinlik olan Koç Üniversitesi Bahar Şenliği’14 geçtiğimiz yıl 12.000 kişiye ev sahipliği yaptı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...