Kocası dalağını patlattı

Antalya'da eşinden gördüğü şiddet sonucu hastaneye kaldırılan kadının dalağı alındı: "Daha önce çocuklarım için affetmiştim ama bu kez şikayetçiyim. Cezası neyse çeksin."

Anadolu Ajansı 09.12.2011 - 14:51

Kocası dalağını patlattı

Oto galerilere müşteri temin eden Hüseyin B, Yeşildere Mahallesi'ndeki evine geldiğinde kendisini güleryüzle karşılamayarak ''surat yaptığı'' iddiasıyla evin kapılarını kilitleyerek, eşini dövmeye başladı. Evden gelen sesleri duyan ancak kapı kilitli olduğu için camı kırarak eve giren komşuları tarafından kurtarılan Meral B, bir hastaneye kaldırıldı. Aldığı darbeler nedeniyle iç kanama ve kafa travması geçiren, vücudunda da morluklar oluşan Meral B'nin ameliyatla patlayan dalağı alındı.

Meral B, Hüseyin B. ile yaklaşık 15 yıldır evli olduklarını ve 2 çocukları bulunduğunu söyledi. Meral B. daha önce de geçimsizlik yaşadıkları eşiyle 2 kez boşanma aşamasına geldiklerini ifade ederek, ''Ancak çocuklarımın hatırı için onlar arada kalmasın diye vazgeçmiştim'' dedi.

Son olarak eşi tarafından evlerinin yatak odasında dövüldüğünü anlatan Meral B, şunları söyledi:

''15 yıldır evine bakmaz. Ben evlerde temizlik işlerine giderek geçimimizi sağlıyorum. Dün de eve geldi ve surat yaptığımı bahane ederek kapıları kilitleyip tekmeledi. Komşulardan yardım istedim ancak kapılar kilitli olduğu için yardım edemediler. Daha önce çocuklarım için affetmiştim ama bu kez şikayetçiyim. Cezası neyse çekmesini istiyorum.''

Meral B'nin babası Hüseyin Y. ise daha önce yaşadıkları sorunlarda iki tarafla da konuştuklarını ve barıştırdıklarını belirterek, bu kez ayrılmalarını istediklerini söyledi. Hüseyin Y, ''Son yaptıklarından sonra 'Yarım bıraktığım işi tamamlayacağım' diye tehdit ediyormuş. Biz de yakalanarak cezasını çekmesini istiyoruz'' diye konuştu.

Meral B'nin hastanedeki odasında bir güvenlik görevlisi bekletiliyor.

Eşini dövdükten sonra kaçan Hüseyin B'nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...