Kocasının telefonunu dinletti; hastanelik oldu!

Aldatıldığından şüphelenen kadın, 10 yıllık eşinin cep telefonunu casus program yükleterek 8 ay boyunca dinledi. Aldatıldığından emin oldu ve eşinden hesap sormak istedi ancak evdeki hesap çarşıya uymadı...

26.05.2011 - 10:12

Kocasının telefonunu dinletti; hastanelik oldu!

Trabzon’da oturan 2 çocuk annesi Elif S., 10 yıllık eşi kamyon şoförü Hakkı S. tarafından aldatıldığından şüphelendi ve bunu ortaya çıkarmak için plan yaptı. Önce kocasının telefonunu bozdu, sonra da "Tanıdık tamirci var, yaptırayım" diyerek telefonunu aldı.

Telefona bir arkadaşının aracılığıyla Çin’den getirttiği "casus böcek" yazılımı yükletti. Daha sonra da telefonun tamir olduğunu söylerek, eşine geri verdi.

Elif S., kocasının konuşmalarını 8 ay boyunca dinledi ve mesajlarını okudu.

KOCASI DÖVDÜ
Habertürk'ün haberine göre, aldatıldığını öğrenen kadın, üç gün önce şehir dışındaki işinden dönen kocasına hesap sormak istedi. Ancak kocasına, telefonunu dinlediğini ve kendisini aldattığını söyleyince dayak yedi.

Hastanelik olan kadın, polise giderek eşini şikayet etti. Bunun üzerine gözaltına alınan Hakkı S. ise suçlamayı kabul etmedi ve "özel hayatın gizliliğini ihlal ettiği" gerekçesiyle karısından şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

CASUS BÖCEK YAZILIMI NEDİR?
Sistem sayesinde program yüklenen telefona gelen çağrı ve mesajlar, istenilen telefona yönlendirilerek sinyal veriyor. Hedef telefon arandığında diğer telefonun ekranında hiçbir belirti göstermeden eş telefondan dinlenebiliyor.

Casus yazılımlar internet üzerinden 450-500 liraya satılıyor.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...