İzmir menşeli Enfotek Endüstriyel Bilişim ve Danışmanlık tarafından geliştirilen ERM XRAD hızlı yazılım geliştirme platformu sayesinde, küçük ve orta büyüklü firmaların kendi iş süreçlerine uygun ERP (Enterprise Resource Planning - Kurumsal Kaynak Planlaması) çözümlerini uygulama geliştirme (kod yazma) bilgisine ihtiyaç duymadan geliştirmelerine olanak tanıyor.

Kod yazılımı gerektirmeyen, algoritmik iş modeli oluşturma sürecini kısaltan, hazır tasarım sayesinde sektörel iş süreçlerine odaklı, yazılım geliştirme tecrübesi olmayan teknik yönetici ve uzmanların da iş yönetim yazılımları geliştirmesine olanak tanıyor.

Sektörel deneyime sahip, bilişim sektörü ve çözümlerine ilgi duyan kişilere uygulama geliştirme imkanı sunan yazılım, aynı zamanda yazılım uzmanlarına da daha kısa sürede proje geliştirmelerine olanak tanıyor.

İş zekası ile yazılım tasarımı arasındaki boşluğu kapatmaya çalışan uygulama, firmaların değişen ve gelişen ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirme ve uyarlamaya imkan tanıyan bir altyapı sunuyor.

Uygylama konfeksiyon, tekstil, mümessillik, mobilya, otomotiv ve yan sanayi firmaları için geliştirilmiş farklı ERP çözümleri ile 50'ye yakın firmaya çözüm tanıyor.

Uygulamanın teknik özellikleri şu şekilde:

Uygulama ile yazılım geliştirme süreci Enfotek tarafından hazırlanan video ile takip edilebilir.