Kollmann ile elektronik bir Cuma

Mobilee Records’ın ünlü ismi Ralf Kollmann Cuma günü Wake Up Call’da.

14.03.2013 - 16:45

Kollmann ile elektronik bir Cuma

Simplastique plak şirketinin organizasyonu ve Olmeca’nın sponsorluğunda ünlü DJ Ralf Kollmann 15 Mart’ta Wake Up Call’da olacak.

2005’te müzik üretimine başlayan Mobilee Records kısa sürede Berlin’in parlayan elektronik müzik galaksisine yepyeni yıldızlar kazandırmaya başladı. House ve techno türlerinin kökenlerinden baz alarak bir yolculuğa çıkan bu samimi ve yenilikçi plak şirketini Anja Schneider ile birlikte Ralf Kollmann kurdu.

Mobilee Records’un başarısında haklı bir payı olan Kollmann, kabinde olduğu kadar işin mutfak kısmıyla da son derece ilgili. İleri görüşlülüğü, işine olan tutkusu ve müzik aşkıyla Pan-Pot ve Sebo K gibi isimleri de sihirli dokunuşlarıyla saygın müzisyenlere dönüştüren Kollmann bugün ise elektronik müziğin en önemli figürlerinden biri olarak anılıyor.

Olmeca’nın katkıları ile yenilikci plak şirketi ve kollektif oluşum Simplastique ev sahipliğinde 15 Mart’ta Wake Up Call kabininde unutulmaz bir performansa hazırlanan Kollmann ile birlikte geceyi Childplay, Gecko Chamber ve 2nd Phase gibi Simplastique isimleri renkledirecek. Biletler Biletix’te!

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...