Komik adamlar güzel kadınlar CNBC-e'de

Noel filmiyle başlayacak olan CNBC-e'nin yılbaşı ekranı saatler ilerledikçe renklenecek, tansiyonu arttıracak. Saat 00:00’ı vurduğunda ise gözler kamaşacak...

31.12.2009 - 12:58

Komik adamlar güzel kadınlar CNBC-e'de

CNBC-e ekranı yılbaşı gecesi için hazır. Peki ya siz? Noel filmiyle başlayacak olan yılbaşı ekranı Victoria’s Secret Fashion Show ve ardından Miss Universe 2009 ile devam edecek.

Saat 20:00 Noel Filmi : 'Santa Who/ Noel Baba'
Bir Noel komedisi olan 'Santa Who', kötü hava koşulları yüzünden kızağından düşüp hafızasını kaybeden Noel Baba’nın keyifli öyküsünü anlatıyor.

Tam da işlerin en yoğun olduğu dönemde, yani Noel arifesinde kim olduğunu hatırlamayan Noel Baba, New York’un ortasında öylece kalakalır.

İnsanlar ise gerçek Noel Baba’nın aralarında olduğundan habersizdir. Leslie Nielsen’ın canlandırdığı Noel Baba, tüm film boyunca yüzünden eksik etmediği şaşkın ifadeyle eğlenceli bir aile filmi vadediyor.

Saat 00:00 Moda Gösterisi : 'Victoria’s Secret Fashıon Show'
CNBC-e'de meleklerle birlikte büyülü bir yılbaşı gecesi geçirmeye hazır olun. Victoria's Secret'ın seksi modeller eşliğinde düzenlediği geleneksel moda gösterisi, bu sene The Black Eyed Peas'in katılımıyla daha da renkli.

Dünyanın en prestijli defilelerinden biri olan Victoria’a Secret defilesi yeni yılın ilk dakikalarında, saat gece yarısını gösterdiğinde CNBC-e’de... Unutulmayacak bu şovu CNBC-e’den sonra saat 01:00’de e2’den de izleyebilirsiniz. Victoria’s Secret firmasının “Melekler” adıyla anılan ve profesyonel modellerden oluşan özel ekibi bu yıl milyonlarca dolar değerindeki kostümleri, yeni mankenleri ve bu yıl dördüncü çocuğunu dünyaya getiren Heidi Klum’un muhteşem dönüşüyle yine unutulmayacak bir sahne şovu sunacak.

Saat 01:00 Güzellik Yarışması : 'Miss Universe 2009'
Bu yıl Bahamalar’da düzenlenen '58. Kainat Güzellik Yarışması/ Miss Universe 2009' dünyanın en güzel kızlarının gövde gösterisine evsahipliği yapıyor. Üstelik yarışmada Türkiye’den bir güzel de yer alıyor. Türkiye’yi bu önemli gecede Kral TV’nin düzenlediği “Miss Turkey 2009”da ikinci seçilen 19 yaşındaki Senem Kuyucuoğlu temsil etti.

Güzellerin uzun bir kamp döneminden sonra yarıştığı MISS UNIVERSE 2009, muhteşem şovlar sahne kondu. Yarışmacılar iki saat süren yayında birçok kıyafetler ile jürinin karşısına çıkıyor...

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...