Konya'da kuzenini tabancayla yaralayan kişi, eşini öldürüp aynı silahla intihar etti. 

Alınan bilgiye göre, Halit Kılıçer (30), merkez Selçuklu ilçesindeki Kamyon Garajı'nda amcasının oğlu Adem Kılıçer (31) ile tartışmaya başladı.

Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi üzerine Adem Kılıçer, başından tabancayla yaralandı.

Halit Kılıçer, daha sonra eşi Asiye Kılıçer (31) ile otomobille merkez Karatay ilçesi Alaaddin Kap Caddesi'ne geldi. Kılıçer, araçta tartıştığı eşini tabancayla öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Halit ve eşi Asiye Kılıçer'in cesetlerini buldu.

İncelemenin ardından cenazeler, otopsi için morga kaldırıldı. Özel hastanede tedavi altına alınan Adem Kılıçer'in hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

SEBEP YASAK AŞK MI?

Olayın bir kıskançlık cinayeti olduğu iddia edildi. Polis, yaptığı aramada Halit Kılıçer'in üzerinden Asiye Kılıçer tarafından yazıldığı tahmin edilen, bir not çıktı. 

Notta "Ben namussuzun birisiyim. Çok kötü bir şey yaptım. Halitimi, çiçeğimi, bir tanemi aldattım. Nefsime yenik düştüm. Her şeyi mahvettim. Halitim, sana sevgimi temiz tutamadım. Kimsenin suçu yok, tek suçlu benim. Kendi pisliğimi kendim temizleyeceğim. Ne olur çocuklarıma, guzularıma iyi bakın. Halitim, yemin ederim onu sevmedim. Tek seni sevdim. Tek sana kıyamazdık, tek seni kıskanırdım. Affet beni canım aşkım" ifadelerinin yer aldığı görüldü.