Köprüden atladı kamyon brandasıyla kurtuldu

Haliç Köprüsü’nden atlamak isteyen genç kadını, bir kamyonun brandasını geren vatandaşlar kurtardı.

26.04.2011 - 12:13

Eşinden boşandığı için bunalımda olan 22 yaşındaki Begüm Sipal dün akşam saat 17.00 sıraları Haliç Köprüsü üzerinde intihar etmek istedi.

Köprü korkuluklarındaki Sipal'i gören vatandaşlar park halindeki bir kamyonun brandasını aldı ve Sipal'in atlama ihtimaline karşı köprü altında brandayı açarak beklemeye başladılar.

Bu sırada polis ve bazı vatandaşlar köprü üzerinde Sipal'i atlamaması için ikna etmeye çalıştı. Polisin ve vatandaşların bir süre ikna için uğraştığı Sipal bir anda korkuluklarını tuttuğu köprüden kendini boşluğa bıraktı.

Hızla aşağı düşen Sipal, vatandaşların açtığı brandanın üzerine düştü. Brandanın üzerine düşen Sipal yere çarpmaktan ise kurtulamadı. Yere çarparak çeşitli yerlerinden yaralanan Sipal'in hayatını vatandaşların açtığı branda kurtardı.

Şans eseri yoldan geçen bir doktorun müdahale ettiği yaralı Begüm Sipal, ambulansla Eyüp Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Sipal'in tedavisi devam ediyor.

Bu arada 3 Nisan 2010'da aynı yerde intihar girişiminde bulunan Beyza Önder isimli kadının da Sipal'in arkadaşı olduğu öğrenildi.

Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...