Köprülerde trafiğe dikkat!

Boğaz köprülerinde yarın gece başlanacak ve aşamalı olarak yapılacak deprem onarım çalışmaları  üç gün sürecek. Gece yapılacak çalışmalarda iki şerit trafiğe kapatılacak.

Haberler - Anadolu Ajansı 13.07.2011 - 17:21

Köprülerde trafiğe dikkat!

''İstanbul'daki Büyük Açıklıklı Köprülerin Sismik Takviyesi Projesi Yapım İşi'' kapsamında bulunan Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde genleşme derzlerinde onarım çalışması yapılacak.

Karayolları 17. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, aşamalı olarak yapılacak çalışmalara yarın gece 00.00'da başlanacağını ve çalışmaların 17 Temmuz pazar günü saat 06.00'da tamamlanacağını belirtildi.

ÇALIŞMALAR 00.00-06.00 SAATLERİNDE YAPILACAK
Çalışmaların trafiğin uygun olduğu 00.00-06.00 saatleri arasında yapılacağı ve diğer saatlerde trafiğin normal seyrinde devam edeceği ifade edildi. Çalışma şartlarına bağlı olarak çalışma yönündeki iki şeridin trafiğe kapatılacağı ve trafiğin diğer şeritlerden sürdürüleceğini bildirdi.

Bu çalışmalar sırasında, gerekli standart üstü geçici trafik işaretlemeleri yapılacağını belirtilirken,  sürücülerin alternatif yolları kullanmaları, yol üzerindeki trafik işareti ve işaretçilerine titizlikle uymaları gerektiğini kaydedildi.

Sayfa Yükleniyor...