Kült filmlerin yönetmeninden elektronik single

'Kayıp Otoban', 'Mulholland Çıkmazı' ve 'İkiz Tepeler' gibi kült yapımların yönetmeni David Lynch elektro-pop tarzında bir şarkı yaptı.

01.12.2010 - 15:12

Kült filmlerin yönetmeninden elektronik single

Kendi filmlerinde yer alan şarkılardan bazılarında imzası bulunan David Lynch, 'Good Day Today' adındaki single'ını iTunes sitesi üzerinden satışa sundu.

Yönetmen daha önce de Danger Mouse ve Mark Linkous gibi isimlerle birlikte prodüktörlük yapmıştı ancak bu çalışmayla birlikte pop müziğe de el atmış gözüküyor.

Yüksek hızlı bir ritimle başlayan şarkı başlangıcın ardından Crystal Castles'ı andıran minimal elektronik bir hal alıyor ve Lynch'in elektronikleştirilmiş sesiyle devam ediyor.

Şarkıda Lynch daha iyi bir gün için yalvarırken, araya giren robotik ses "Bir melek gönder, kurtar beni." diyor. Bunlardan sonra monoton bir şekilde "çok yorgun" diye tekrarlanan bir vokal duyuluyor.

Bu sürpriz elektronik çalışma popüler olup yılbaşının iddialı hitlerinden biri olabilecek mi bunu zaman gösterecek ancak parçayı dinleyenler şarkının insanları yakalayıcı iyi bir elektropop örneği konusunda hemfikirler.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...