Kurtulmuş: Herkes lafına dikkat etsin

Fatih Erbakan'ın ''Kurtulmuş'un tabanda ve teşkilatta karşılığı yoktur'' sözlerine, SP lideri Kurtulmuş'tan sert yanıt geldi.

25.09.2010 - 13:21

Saadet Partisi'nde kaynayan kazan durmuyor.

Fatih Erbakan'ın dün, NTV yayınında ''Kurtulmuş'un, tabanda ve teşkilatta karşılığı yoktur'' sözlerine, Saadet Partisi lideri Numan Kurtulmuş'tan sert yanıt geldi.

Parti merkezine gelişinde, gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kurtulmuş "Bütün bunlara gerekli açıklamayı, toplantılardan sonra yapacağım. Herkes, konuştuğu lafa dikkat etsin'' dedi.

Kurtulmuş, Saadet Partisi ile ilgili Ankara 10. Sulh Hukuk Mahkemesi'nin verdiği kayyum kararını, genel idare kurulu üyeleri, il başkanları ve bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle değerlendiriyor.

66 İL BAŞKANINDAN DESTEK
Öte yandan il başkanlarından genel merkez yönetimine destek çıktı. 66 il başkanı adına bir açıklama yapan Ankara İl Başkanı Mustafa Çetin, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımızı Numan Kurtulmuş'la sürdüreceğiz" dedi..

Saadet Partisi'nin yeni yol haritasıyla ilgili nihai açıklamanın pazartesi günü Genel Başkan Numan Kurtulmuş tarafından yapılması bekleniyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...