Numan Kurtulmuş'tan, Rıza Sarraf açıklaması

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Rıza Sarraf'a ödül vermesiyle ilgili, "Eğer önceden bu isme ödül vereceğimi biliyor olsaydım, o karenin içerisinde yer almazdım" dedi.

ntv.com.tr 22.06.2015 - 17:34

Numan Kurtulmuş'tan, Rıza Sarraf açıklaması

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, TBMM'ye gelerek milletvekili kaydını yaptırdı. 

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, kayıt sonrası Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin dün düzenlediği törende Rıza Sarraf'a ödül verilmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

''YOLDA GÖRSEM TANIR MIYIM TANIMAZ MIYIM BİLMEDİĞİM...''

Kurtulmuş, şöyle konuştu:

"Dün ödül törenine, daha doğrusu toplantıya gittiğimiz zaman kime ödül vereceğimizi, kime hangi bakanın ödül vereceğini bilmiyorduk. Sahneye bakanlar olarak davet edildik. Benim bulunduğum süreçte 10 şirketin temsilcilerinin isimleri okundu. Ben hayatımda hiç görmediğim, bundan sonra da yolda görsem tanır mıyım, tanımaz mıyım bilmediğim bir isimle orada hemen o anda bir oldu bittiyle karşılaştık.

''BİLİYOR OLSAYDIM O KARENİN İÇERİSİNDE YER ALMAZDIM''

Keşke bu töreni düzenleyenler kime ödül vereceğimizi bize önceden söylemiş olsalardı. Eğer önceden bu isme ödül vereceğimi biliyor olsaydım o karenin içerisinde yer almazdım. Bu karenin ortaya çıkmış olması, bu fotoğrafın ortaya çıkması inanın ki herhalde en çok bana rahatsızlık vermiştir. Dolayısıyla keşke bu organizasyonu yapanlar bunları önceden ayarlamış olsalardı ve bu karenin içerisinde yer almasaydık."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...