Lady Gaga ‘Gossip Girl’de

En olaylı sezonuyla 'Gossip Girl' CNBC-e'de yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin bu haftaki konuğu Lady Gaga.

19.04.2010 - 10:04

Lady Gaga ‘Gossip Girl’de

Sevgili Yukarı Doğu Yakası sakinleri artık birer yetişkin. Belki bir çoğu için lise artık geride kaldı ama gelecekte de onları aşk, skandal ve pek tabii birbirinden karanlık sırlar bekliyor olacak...

Okuldaki elitist öğrencileri etkilemek isteyen Blair, yılın en ateşli müzik performanslarını sahneleyen Lady Gaga’nın özel bir konserini düzenlemeye karar verir. Dan ve Olivia, Blair’in fikrinden yola çıkılan ve Vanessa’nın yönettiği bir okul oyununda yazarlık ve oyunculuk görevlerini üstlenirler. Blair’i hayatından çıkaran Serena, zor bir durumun üstesinden gelebilmek için Nate’ten yardım ister. Jenny Chuck’a iyilik yapmak için onun otelinde kalan büyükelçinin oğlu Damian’la zaman geçirmeyi kabul eder. Ancak bu deneyim tahmin ettiğinden daha fazla ilgi çekici bir hale dönüşür.

Dizinin bu bölümünde dans müziği yıldızı Lady Gaga’nın performansını izleme şansı bulacağız. Damian karakteri Transamerica, The Jane Austen Book Club ve Dawn of the Dead gibi yapımlardan tanıdığımız Kevin Zegers tarafından canlandırılacak.

Biraz daha dram eklemeye ne dersiniz diziye?
Yukarı Doğu Yakası’nda Şükran Günü dramsız geçmez. Blair, annesinin ondan büyük bir sır sakladığından şüphelenmektedir. Ancak bu sır hiç de beklediği gibi bir şey değildir. Vanessa, Şükran Günü’nü ailesiyle birlikte geçirmeyi planlasa da annesiyle tutuştuğu kavga Vanessa’nın Dan’in kapısında belirmesine neden olur. Bu sırada Rufus, Lily’nin annesi Cece hakkında yalan söylediğini öğrenir. Chuck, Nate’e arkadaşlarından biri hakkında çok zarar verici bir bilgi sahibi olduğunu söyler. Jenny, Cotillion’da içine düştüğü utandırıcı durumun arkasında Eric’in olduğunu öğrenir ve kozlarını paylaşmak için eline geçen fırsatı kullanmaya karar verir. Serena, annesi Lily, Şükran Günü yemeğine Tripp ve Maureen’i çağırınca kendini bir başka garip pozisyon içinde bulur. Dizinin bu bölümünde Tripp ve Maureen roleriyle Aaron Tveit ve Holley Fain konuk oluyor.

'Gossip Girl' 20 Nisan Salı günü saat 20.00 CNBC-e'de.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...