'Later With Jools Holland'ın konuğu Muse

Later with Jools Holland'ta, dünyanın en ünlü müzisyenleri, gelecek vaat eden yeni gruplar aynı sahnede buluşuyor. Jools, bu gece Muse, Florence & The Machine ve Lyle Lovett’i ağırlıyor.

03.03.2010 - 12:39

'Later With Jools Holland'ın konuğu Muse

1994 yılında İngiltere Devon’da kurulan rock grubu Muse, çılgın sahne şovları, coşkulu tınıları ve muhteşem atmosferiyle her yaştan insanın zevkle dinlediği bir grup. Muse, Matthew Bellamy, Chris Wolstenholme ve Dominic Howard’tan oluşuyor. 2009 yılında vizyona giren “Twilight” filminde grubun “Supermassive Black Hole” adlı şarkısı kullanıldı dolayısıyla grubun hayran kitlesine büyük ölçüde genişledi.

Florence & The Machine grubu Florence Welch ve kendisine arka müzikte yardım eden başka artistlerin oluşturduğu bir grup. Soul ve Indie Rock tarzı müzik yapan Florence & The Machine 2009 yılında ilk albümleri Lungs’ı çıkardı ve listelerde ilk sıralarda yer almanın yanı sıra bir çok ödüle de layık görüldü.

Amerikalı şarkıcı, aktör ve söz yazarı Lyle Lovett 1980’den beri 13 albüme ve 21 single albüme imza attı. 4 Grammy Ödülü bulunan sanatçı country tarzı müziğiyle geniş bir hayran kitlesine sahip. Lovett, Texas doğumlu olmasının da country tarzı müzik yapmasında etkili olduğunu belirtiyor.

'Later With Jools Holland' 5 Mart Cuma günü saat 22.15'teb e2'de.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...