Ünlü sunucu Jay Leno, 17 yıldır sürdürdüğü komedi sohbet programını artık halefine devrediyor. 'Tonight Show' adlı programı, ABD televizyonunun baştacı, eğlence dünyasının en önemli parçası olarak anılıyor ve ABD kültürü açısından bir anıt niteliğindeydi.

Jay Leno, bu gece stüdyodaki o ünlü masasında bu programı son kez sunacak. 59 yaşındaki sunucu Jay Leno, 25 Mayıs 1992'den beri sürdürdüğü işi bu gece noktalıyor.

Son konuğu ise görevini devredeceği kızıl saçlı, uzun boylu, 46 yaşındaki komedyen Conan O'Brien olacak.

Günün yorgunluğu atmaya bire bir...

55 yıllık The Tonight Show efsanesi, Conan O’Brien ile birlikte yepyeni bir döneme giriyor. Son 14 yıldır Late Night ile yatıp kalkan O’Brien, The Tonight Show’un yeni ev sahibi.

Geçtiğimiz aylarda 1993’ten beri ismiyle bütünleşen programını genç ve başarılı meslekdaşı Jimmy Fallon’a teslim eden Conan O’Brien, kariyerinde bir basamak daha çıkarak The Tonight Show’da Jay Leno’nun yerini alıyor.

Konukları, müzikal performansları ve komedi skeçleriyle dünyanın dört bir tarafında izleyicilere yatmadan önce masal yerine kahkaha vaat eden talk-showların çıtasını yükselten Late Night With Conan O’Brien, yetenekli ve kalabalık ekibiyle artık The Tonight Show’u hazırlayacak.

Bir daha asla o kadar genç, naif ve tanınmamış olmayacağım.

Yeni şovu için heyecanlı olduğunu gizlemeyen Conan O’Brien, “Biliyorum ki, bu şov beni test edecek, değiştirecek, Late Night her ne yaptıysa onu yapacak. Ama hayatımın o dönemi çoktan sona erdi. Bir daha asla o kadar genç, naif ve tanınmamış olmayacağım” dedi.

“THE TONIGHT SHOW with CONAN O’BRIEN”
Yeni Şovuyla 13 Haziran’da e2’de...


Televizyon dünyasının en kurnaz talk-show ustası Conan O’Brien’ın yeni şovu 13 Haziran’dan itibaren espriler bayatlamadan, üstelik yayının üzerinden 24 saat geçmeden; hem de alt yazılı olarak e2’de başlıyor.

Conan O’Brien, eşsiz tiplemeleri ve ünlü konukları ile Salı’dan Perşembe’ye 23.00’de, Cuma ve Cumartesi ise saat 24.00’de ekrana gelecek.