Liam Gallaher da kıyafet tasarlıyor

Oasis grubunun ikonik solisti Liam Gallagher, Pretty Green adında erkeklerin kıyafetlerine yeni bir bakış açısı getireceğini düşündüğü moda markası yaratıyor.

24.03.2009 - 15:53

Liam Gallaher da kıyafet tasarlıyor

Moda tasarımını moda tasarımcılarının tekelinden çıkartan ünlüler her geçen gün bu yeteneklerini sergileyecekleri bir marka kuruyorlar, ya da bir marka için kapsül koleksiyon hazırlıyorlar.

Moda tasarımcısı olan son ünlü, İngiltere’nin önemli rock gruplarından Oasis’in solisti Liam Gallagher. Şarkıcı, marka kurmasının sebebinin salt para kazanmak olmadığını açıklıyor. Piyasada kendine göre beğendiği şeylerin olmaması şarkıcıyı tasarıma yönlendiren ön önemli kriter. Gallagher, Pretty Green adlı markasında kendi giymeyeceği hiçbir şeyi satmamayı planlıyor.

Ünlü şarkıcı, ayrıca erkekler için dar(skinny) kalıp kıyafetlerden hiç hoşlanmadığını belirtiyor. Yeni markasının skinny görünüme bir alternatif olacağını söylüyor.

Haziran’da satışa çıkacak koleksiyonu için şarkıcı, grubun diğer üyelerinin tasarımlarını giymesi için ellerini ceplerine atmaları gerektiğiyle de ilgili espiri yapıyor.

Koleksiyon jean, örme, ceket, palto, tişört, şapka, fular ve aksesuarlardan oluşuyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...