'Lost'un finalini beğendim'

Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden Lost'ta Dharma'dan Pierre Chang karakterini canlandıran François Chau, dizinin çok tartışılan finalini beğendiğini söyledi.

Anadolu Ajansı 30.05.2010 - 12:53

'Lost'un finalini beğendim'

Turkcell'in hayata geçirdiği Türkiye'nin 'ilk' lokasyon tabanlı sosyal paylaşım sitesi ''Gezenzi''nin reklamı için Türkiye'de bulunan Lost'un oyuncularından François Chau, diziyle ilgili soruları yanıtladı.


Chau, dizinin çekimleri sırasında bütün senaryoyu göremediklerini, sadece kendi bölümlerine ilişkin kısmı gördüklerini, karakterlerin de dizinin sonunu önceden bilmediğini belirtti.

Son bölümde canlandırdığı karaktere ne olduğundan emin olmadığını ancak dizinin finalini beğendiğini ifade eden Chau, şunları söyledi:

''İstediği bilgileri alamadığı için dizinin sonundan hoşlanmayan insanlar olduğunu biliyorum. Ancak, bir bölüme tüm ayrıntıların yerleştirilebileceğini düşünmüyorum. Bazı insanlara göre, duygusal açıdan gerçekten iyi bir sondu. Dizinin tutkunu bazı arkadaşlarım, istedikleri tüm bilgileri öğrenemedikleri için pek de hoşlanmadılar. Dizinin 2-3 alternatif sonu olduğuna dair dedikodular oldu. Bence dizinin düşünülen tek sonu vardı.''

François Chau, dizide Dharma'dan Pierre Chang karakterini canlandırıyordu. François Chau, dizide Dharma'dan Pierre Chang karakterini canlandırıyordu.

Dizi bittiği için biraz üzgün olduğunu, artık yeni işler araması gerektiğini belirten Chau, yılda 3-4 kez gitmesi gereken Hawai'de dizi çekmenin ''harika'' olduğunu söyledi.

NEDEN SONRAKİ FACEBOOK OLMASIN?
François Chau, reklam çekimlerini yaptığı Gezenzi'yi, ''Facebook ve Twitter arasında, ama daha fazla şey yapılabilecek bir platform'' olarak tanımladı.

Chau, dizinin çok tartışılan finalini beğendiğini söyledi. Chau, dizinin çok tartışılan finalini beğendiğini söyledi.

Gezenzi'nin, yaygın şekilde kullanılan Twitter'ın, biraz daha fazla haber alınabilen ve bilgi bulunabilen bir sonraki adımı olabileceğini ifade eden Chau, ''Facebook çok büyük bir platform. Gezenzi'ye de bir şans verirseniz bir sonraki Facebook olabilir. Neden olmasın?'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...