Lost’un gizemi sonunda çözülecek mi?

Lost meraklılarının her şeyin sebebini anlamak için bir şansı daha oldu. Çünkü diziye çekilen ek bölüm internete sızdı. 12 dakikalık kısa filmde, cevapsız kalan soruların yanıtlanacağı vaat ediliyor.

10.08.2010 - 09:43

Lost’un gizemi sonunda çözülecek mi?

Televizyon tarihinin en çok konuşulan yapımlarından Lost'un ek bölümü, 24 Ağustos’ta çıkacak 6. sezon DVD setinin bir parçası olarak piyasaya sürülecek. Ama hızlı davrananlar internete sızan bölümü görme şansı yakaladılar. Walt Disney ise bu görüntüleri internetten çekti.


Bazı hayran sitelerinde yayınlanan görüntülerin yerine iki dakikalık bir tanıtım filmi kondu. Tanıtımda, Linus, Guam’daki Dharma Üssü'ne geliyor.

Burada, son 20 yıldır insansız hava araçlarına yemek yükleyen iki çalışana artık hizmetlerine ihtiyaçları olmayacağını söylüyor. Böylece gökten düşen yemeklerin nereden geldiği açığa kavuşuyor.

YÖNETİMDEKİ YENİ ADAM
'Yönetimdeki Yeni Adam' başlıklı bölümde işin içinden çıkamayan Lost meraklıları için senelerdir kafa karıştıran soruların bir sonuca bağlanması umuluyor.

Dizinin bu ayki Emmy ödüllerinde 13 adaylığı var.

Lost, Amerika TV tarihindeki en pahalı yapımlardan biri olarak Hawaii’de çekildi. Evangeline Lilly, Matthew Fox ve Dominic Monaghan’a dünya çapında ün getirdi.

İki buçuk saatlik final bölümünden sonra hayranları kendilerini kandırılmış gibi hissettiklerini söyledi ve akıllarda birçok soru kaldı.

Ek bölüm her şeyi açıklamayabilir ama en çok tartışılan konuları ele alıyor. Adadaki hamilelik sorunları, kutup ayılarının varlığı, Walt’ın neden o kadar özel olduğu, Oda 23’ün durumu bunlar arasında.

Sızan görüntüleri izleyen Lost hayranlarının yaptığı yorumlara bakılırsa Lost’un yaratıcıları izleyicileri eskisinden daha çok soruyla baş başa bırakmış.

12 dakikalık kısa bölümden görüntüler... 12 dakikalık kısa bölümden görüntüler...
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...