Fenerbahçe'nin Uruguaylı yıldızı Diego Lugano, polisin trafik uygulamasına takıldı.

Trafik polislerinin tüm ısrarlarına rağmen alkolmetreyi üflemek istemeyen ünlü futbolcu bir kokoreççiye girerek beklemeye başladı. Lugano, beklediği kokoreççide kendisine ikram edilen çayları içti. Ünlü futbolcuyu gören vatandaşlar kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Çay ikram eden esnaf Lugano'nun kendilerini ziyaret etmeye ve çay içmeye geldiğini sandı.

Bu sırada Lugano kendisiyle röportaj yapmak isteyen muhabire elini kulağına götürerek İngilizce bilmediğini anlatarak 'Okey Show' diye konuştu.

Polis cep telefonuyla Lugano'nun tercümanına ünlü futbolcunun alkolmetreyi üflemesi gerektiğini, üflememesi halinde Şişli Etfal Hastanesine giderek kan örneği alınacağını, oradan da Yenibosna'daki Adli Tıp'a test için göndereceklerini söyledi.

Polisle anlaşamayan Lugano tercümanını çağırdı. Kısa sürede gelen tercümanla konuşan Lugano arabasını otoparka çektirdi.

Daha sonra kan örneği alınmak üzere polis aracına bindirilerek hastaneye götürülen Lugano, Beşiktaş Meydana geldikten sonra polislere alkolmetreyi üfleyeceğini söyledi.

Polis aracına binerken "Show bitti" diyen Lugano araç içinde alkolmetreyi üfledi. Ünlü futbolcunun üflediği alkolmetrede 0.12 promil alkollü çıktığı görülürken, Lugano kendisini almaya gelen tercümanın arabasına binerek uzaklaştı.