Macbeth ve Dava’nın ardından Frankenstein

NTV Yayınları’nın büyük ilgi çeken, çok satanlar listesinden inmeyen serisi Çizgi Roman Dünya Klasikleri, Mary Shelley’nin gotik öyküsü Frankenstein ile devam ediyor... Serinin üçüncü çizgi romanı 5 Eylül'den itibaren tüm kitapçılardan temin edilebilir...

04.09.2009 - 17:29

Macbeth ve Dava’nın ardından Frankenstein

Macbeth ve Dava’nın ardından Çizgi Roman Dünya Klasikleri’nin bu üçüncü kitabı da piyasaya sürülmeden 2. baskısını yapıyor. Şu anda 4. baskısını yapan Macbeth ve 3. baskıyı yapan Dava gibi Frankenstein da piyasaya sürülmeden ikinci baskısını gerçekleştirdi.

FRANKENSTEIN HAKKINDA

Frankenstein, bilim ve teknolojinin yeni yeni doğduğu zamanlarda, insana her şeyin, yaşamın bile mümkün göründüğü zamanlarda yaratıldı. Ana karakter Victor Frankenstein, bu fikri saplantı haline getirmiş, teorilerini kanıtlamak için yılmadan çalışıyordu. Ancak hayalini kurduğu başarı, yalnızca kendisi değil, dostları ve ailesi için de kanlı canlı bir kâbusa dönüşecekti...

Mary Shelley’nin gotik korku öyküsü ilk kez 1818’de basıldı ve o günden bu yana pek çok sahne prodüksüyonuna ve filme ilham verdi; bunların çoğu orijinal başyapıttan büyük ölçüde saptı. Fantastik hikâyeyi orijinal öyküye sadık kalarak hayata geçiren renkli çizgi roman Frankenstein huzurlarınızda.

Frankenstein kitapçılardan 10 TL’ye, internet yoluyla ntvyayinlari.com adresinden ve 0212 630 17 00 numaralı çağrı merkezinden indirimli temin edinilebilir.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...