Mahşerin Dört Atlısı - The Horsemen

"The Horsemen", "Mahşerin Dört Atlısı" korku dolu bir 2 saat geçirmek isteyenleri salonlara bekliyor. İncil'deki mahşerin dört atlısından esinlenen bir seri cinayeti araştıran detektif Aidan Breslin'in başından geçenleri anlatan filmin yönetmeni daha çok videokliplerle adını duyuran Jonas Akerlund.

19.03.2009 - 19:34

Yönetmenliğini Jonas Akerlund'un üstlendiği gerilim filminin oyuncuları Dennis Quaid, Ziyi Zhang, Lou Taylor Pucci, Clifton Collins Jr, Patrick Fugit ve Barry Shabaka Henley. Filmin öyküsü şöyle gelişiyor:
Aidan Breslin (Dennis Quaid), eşinin ölümünden sonra oğulları Alex (Lou Taylor Pucci) ve Sean'dan (Liam James) giderek uzaklaşmış, katı bir polis dedektifidir. Kendisini İncil'de geçen mahşerin dört atlısını temel alan sapık seri cinayetleri araştırırken bulur.

Aldatma ustası ve fethetmek için her şeyi yapmaya hazır, beklenmedik bir lider olan Beyaz Atlı, masumiyeti alev alev bir öfkeyi gizleyen, insanları birbirine düşürme amacına sahip bulunan keskin zekâlı bir savaşçı olan Kızıl Atlı, dengesiz, ama daima bir adım ileride, insanları yönlendiren ve karanlık bir tiran olan Kara Atlı ve ölümü bir cerrah titizliğiyle yaymaya kararlı, karşı konulmaz güce sahip Solgun Atlı... Breslin, davada açığa çıkan her yeni bilgiyle boğuşurken, yavaş yavaş kendisi ve dört şüpheli arasındaki sarsıcı bağlantıyı da keşfeder.

Dört Atlı. Birbiriyle bağlantısı olmayan dört kurban. Dört acı verici sır...

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...