Makyajsız Teri Hatcher

Teri Teri Hatcher, senelerdir çaresiz ev kadını rolünde olmasına rağmen bıçak altına yatacak kadar çaresiz olmadığını söylüyor.

12.08.2010 - 15:42

Makyajsız Teri Hatcher

Facebook sayfasına koyduğu fotoğrafa "Botoks da neymiş?" yazan 45 yaşındaki oyuncu, yüzünde bir gram bile makyaj olmayan fotoğraflarını yayınladı.

Her fotoğrafın altına başlık atan Hatcher, resimleri banyodan çıktıktan sonra, yatmaya hazırlanırken çektiğini yazdı. Böylece eleştirmenlere, yüzüne uzun süredir bir işlem yaptırmadığını kanıtladı.
 
Hatcher; "Yüzümle ilgili tüm o saçma eleştirileri düşündüm. İster sevin ister sevmeyin, yüzüm bu işte. Estetik yok, dolgu yok. Ne derlerse desinler. Güzellikle ilgili bazı gerçekleri göstermek için kendi resimlerimi çektim, umarım kendinize daha az yüklenmenize faydası olur" dedi.

Oyuncu, daha önce çeşitli yöntemleri denediğini de itiraf etti:

"KADINLAR HEPİNİZ GÜZELSİNİZ"
"Daha önce dolgu maddesi veya botox kullandı mı? Evet. Ama söyleyin, bu resimler botoxlu gibi duruyor mu? Evet, banyodan çıkmış halimle, evimde yalnızken, tüm kadınlar adına bir şeyi vurgulamaya çalışıyorum. Kadınlar, HEPİNİZ GÜZELSİNİZ!"

Başka bir resmin altına da; "Bakın, kaşlarımı kaldırabiliyorum ve kırışıklarım çıkıyor. Hiç böyle dolaşmıyorum tabii ama bir noktanın altını çizmeye çalışıyorum" diye not düştü.

İŞİN SIRRI DOĞRU IŞIKTA
Teri aynı zamanda, kendi dahil pek çok ünlünün güzel fotoğraflarının sırrının estetik veya makyaj değil iyi ışık kullanımı olduğunu da açıkladı.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...