Mar Yapı’nın yeni hedefi Bursa

Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, 'Bursa gelişmiş altyapısı, sanayisi ve dinamik yapısıyla bizi heyecanlandırıyor. Mar Yapı olarak Bursa’da arazi bakıyor ve bu kente yatırım yapmak istiyoruz' dedi.

15.05.2012 - 10:41

Mar Yapı’nın yeni hedefi Bursa

Mar Yapı’nın İstanbul Güneşli bölgesinde inşaatı devam eden G Plus projesi, İstanbul’un ardından Bursa Divan Oteli’nde tanıtıldı. Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, Türkiye’nin en gelişmiş kentlerinden olan Bursa’da yatırım yapmak istediklerini açıkladı.

Özkök, “Türkiye’nin en güzel ve en gelişmiş kentlerinden olan Bursa'da markalı konut projesi yatırım fikri bizi heyecanlandırıyor. Bursalı yatırımcıların İstanbul’daki markalı konut projelerine gösterdikleri ilgi, bizim de ilgimizi Bursa’ya yöneltti.  Kentsel dönüşüm yerine düşsel dönüşüme inanıyoruz ve Bursa’nın düşsel dönüşümünün bir parçası olmayı arzuluyoruz” diye konuştu.

Proje kapsamında Divan Grubu’nun bir ilke imza atacağını da dile getiren Münir Özkök, “G Plus projesinin ikinci etabının inşaatına Mart 2012’de başlandı. Toplam 282 rezidanstan oluşan projemizin yüzde 78’i alıcı buldu. Anahtar teslimleri Aralık 2013 tarihinde planlanan konutlarımız, Mar Yapı ve Divan ortaklığıyla yatırımcısına büyük kar sağlayacak” dedi.

1+1 ve 2+1 seçeneklerinin yer aldığı 282 rezidansın bulunduğu Divan Residence at G Plus’ta, rezidans kullanıcılarının evlerinde otel konforuna sahip olma ayrıcalığını yaşayacaklarını söyleyen Münir Özkök, konutların metrekare fiyatının 3.900 TL’den başladığını açıkladı.

Tüketici beklentilerine cevap verecek yaşam alanları tasarladıklarını söyleyen Münir Özkök; “İstanbul gibi bir metropolde insanların trafiğe girmeden evlerinde her türlü sosyal olanağa ulaşabilme ayrıcalığına sahip olmaları için, G Plus projesinde sosyal yaşam alanlarına oldukça geniş yer verdik” dedi. 

950 araçlık kapalı, 120 araçlık açık otopark kapasitesi, yüzme havuzu, Fin hamamı, sauna,  fitness, spa ve farklı fonksiyonlar içeren sağlık kulüplerinin de yer aldığı G Plus, bölgenin en yoğun talep gören projesi olarak dikkat çekiyor.

Emlaklobisi.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...