NTV

Maximoon’da 89 bin TL’ye rezidans

Türkiye

Bahçeşehir'un yeni konut projesi Maximoon'da rezidans bloğu 89 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Bahçeşehir'de konut projesi Maximoon'u hayata geçiren Yalçıntepe Group, projedeki rezidans bloğunu satışa çıkardı. Kendine özel kapalı havuzu, hamam, sauna, fitness center, yoga ve plates için iki adet stüdyo alanı bulunan Maximoon Residence’ta fiyatlar 89 bin TL’den başlıyor.

Bünyesinde 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire seçenekleri bulunan Maximoon projesinde toplam 1.560 konut ve Maximoon Residence bloğu yer alıyor.

321 daireden oluşan Maximoon Residence’ta, konutlarda meydana gelebilecek arızaları gidermek için 24 saat hizmet verecek teknik ekip yer alacak.

Kartlı geçiş sistemi, araç tanıma sistemi ve 24 saat kamera kontrollü güvenlik sistemi bulunan Maximoon Residence’ta, uydu ve internet hizmeti tüm dairelere uygulanıyor.

Daireler arasında herhangi bir ücret ödemeden telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan intercom sistemi de tüm konutlarda yer alıyor. Açık ve kapalı otoparkın yer aldığı Maximoon Residence’ta vale parking hizmeti de sunulacak.

Projede, hipermarket, banka, tekstil mağazaları, fastfood restoran gibi 86 ticari birimden oluşan Maximoon Çarşı adlıaçık bir alışveriş merkezi de yer alıyor.

Süs havuzu ve köprülerle renklendirilmiş peyzaj alanlarının yer aldığı Maximoon’un sosyal tesisleri içinde; basketbol sahası, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş yolu, fitnesscenter, vitamin bar, Türk hamamı, sauna, buhar odası, SPA merkezi, cafe ve restaurant yer alıyor. Projede; bay-bayan kuaförü, terzi, kuru temizleme, vale, lostra hizmetleri, çiçekçi, eczane, banka ve pet shop da yer alıyor.