TBMM'nin ''www.tbmm.gov.tr'' adresinden ulaşılan internet sitesi, görsel ve içerik bakımından yenilendi.

Görsel tasarımı Hacettepe Üniversitesi tarafından yapılan internet sitesinde, birçok yeniliğe yer verildi.

Sitede TBMM'nin 80 farklı noktasından çekilen 360 derece panoramik fotoğraflarla 3 boyutlu gösterim sağlanıyor. TBMM yerleşkesi, Genel Kurul ve komisyonların görülebildiği sanal turda, Meclisin uydudan görüntülerine de ulaşılabiliyor.

Sanal tur tanıtım yazısında, "Türkiye Cumhuriyeti'nin yasama gücüne ev sahipliği yapan bu muhteşem yapıyı, sanki içerdeymişsiniz hissiyle gezebilir, bu gücü doğrudan hissedebilirsiniz" denildi.

TBMM Kataloğu linkinde, TBMM Kültür Sanat ve Yayın Kurulu Başkanlığı tarafından hazırlanan kitabın hat kopyası yer alıyor. Kitapta, Osmanlı döneminden günümüze kadarki meclisler ile TBMM'nin çalışmaları hakkında bilgi veriliyor.

Sitedeki tutanaklar bölümünde, son tutanaklarla birlikte gizli oturum tutanakları da yayımlanıyor. Genel Kuruldaki gizli oturum tutanaklarında, 1990 yılında yapılan Körfez krizi sebebiyle Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yabancı ülkelere gönderilmesine ve yabancı silahlı kuvvetlerin Türkiye'de bulunmasına izin verilmesine ilişkin Başbakanlık tezkeresinin görüşme tutanaklarına yer verildi.