Metrobüs durağında dehşet

Dün gece Merter Metrobüs Durağı'nda meydana gelen olayda Mehmet Köklü, tartıştığı eşinin amcası Adem Gülpınar'ı bıçaklayarak öldürdü.

23.11.2011 - 09:57

Merter Metrobüs Durağı'nda meydana gelen olayda Mehmet Köklü, tartıştığı eşinin amcası Adem Gülpınar'ı bıçakla ağır yaraladı. Gülpınar ambulansla hastaneye götürülürken yolda hayatını kaybetti.

Gece 23.30'da sıralarında meydana gelen olayda Mehmet Köklü, eşinin amcası Adem Gülpınar ile Merter Metrobüs Durağı'nda karşılaştı. İkili arasında daha önceki bir husumetten dolayı tartışma yaşandı. Tartışma kavgaya dönüşünce, bıçağını çeken Köklü 6,5 aylık hamile olan eşinin amcasını karnından bıçakladı.

Mehmet Köklü olay yerinden kaçmak isterken, duraktaki yolcular ve güvenlik görevlilerince yakalandı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevkedildi.

Ağır yaralanan Adem Gülpınar, ambulansla İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürülürken yolda yaşamını yitirdi. Mehmet Köklü ise suç aleti bıçakla birlikte polise teslim edildi. Köklü gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Olayı haber alarak hastaneye gelen Gülpınar’ın bir yakını, "Mehmet, işsiz güçsüz bir insandı. Sürekli alkol alıyordu. Sevda’nın ailesi kira gelirlerinin bir kısmını damatlarına veriyordu. Böyle damat olmaz olsun" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...