Metrobüsteki 'cinsel saldırı' şüphelisi tutuklandı

Metrobüste bir kadına cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı. Emniyetteki sorgusunda suçlamaları reddeden zanlı, kadının metrobüste kendisine yönelik cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla bağırması üzerine korktuğunu ve bu nedenle altını ıslattığını öne sürdü.

Anadolu Ajansı 24.04.2019 - 14:40 | Son Güncelleme : 24.04.2019 - 17:34

Metrobüsteki 'cinsel saldırı' şüphelisi tutuklandı

İstanbul Avcılar'da metrobüste bir kadın yolcuya cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan F.Ö.'nün tutuklanmasına karar verildi.

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Küçükçekmece Adliyesi'ne gönderilen şüpheli, savcılıkça ifadesi alındıktan sonra tutuklanması talebiyle hakimliğe sevk edildi. Hakimlik, şüpheli F.Ö.'nün tutuklanmasına hükmetti.

Dün Avcılar Saadetdere mevkisinde metrobüste bir kadın, yanındaki kişinin kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu öne sürerek, vatandaşlardan yardım istemişti.

Metrobüsteki vatandaşlarca yakalanan şüpheli F.Ö., Saadetdere metrobüs durağında polis ekiplerince gözaltına alınmıştı. Kadın yolcu N.C. de polis merkezine giderek, şüpheli hakkında şikayette bulunmuştu.

Emniyetteki sorgusunda suçlamaları reddeden şüpheli, kadının metrobüste kendisine yönelik cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla bağırması üzerine korktuğunu ve bu nedenle altını ıslattığını öne sürdü. Kadının ve şüphelinin kıyafetleri incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Sayfa Yükleniyor...